Servicebureau

STNN wordt gefaciliteerd door het enthousiaste team van
Stichting Advanced Life Support Groep  

Monic Claar Annelies

Monic Bleijenberg,
Algemeen Directeur
monic@alsg.nl

Claar van Roessel,
Hoofd onderwijs en ICT,
Plaatsvervangend Directeur
claar@alsg.nl
Annelies Riemens,
Secretaresse
annelies@alsg.nl
Grit 2 Thea Maikel
Grit Hermans,
Medewerker Reporting & Control
grit@alsg.nl
Thea Buntsma,
ICT Medewerker
thea@alsg.nl
Maikel Kuijs,
E-learning specialist Content ontwikkelaar
maikel@alsg.nl
Marjolein Daisy Marlou

Marjolein Holtes,
Event Manager
MOET, POET, GIC
marjolein@alsg.nl

Daisy de Ceuster,
Event Manager
ATLS, TEAM
daisy@alsg.nl
Marlou van Dun,
Event Manager
ENPC, TNCC, NTS
marlou@alsg.nl
Anita Verschure Evelien  
Anita Verschure,
Event Manager
MedicALS
anita@alsg.nl
Evelien Biemans,
Event Manager
MIMMS, HMIMS, ETS
evelien@alsg.nl